Звільнення за прогул

звільнення_за_прогул_zvilnennya_za_progul

Однією з підстав розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу є відсутність працівника на робочому місці без поважних причин, тобто прогул.
Порядок звільнення працівника за прогул чітко визначено трудовим законодавством України і потребує дотримання ряду послідовних дій. Звільнення за прогул повинно здійснюватися з додержанням встановлених законодавством правил. Недотримання цих правил може бути підставою для оскарження звільнення за прогул у судовому порядку, тож необхідно звернути пильну увагу на процедуру звільнення за прогул. Як звільнити за прогули — це важливо як для однієї, так і для іншої сторони трудового договору, тобто це важливо і для працівника, і для власника або уповноваженого ним органу.
Сьогодні Ukrjurist.com.ua детально і послідовно розповідає про порядок звільнення працівника за прогул, сподіваючись, що ці знання допоможуть захистити свої права працівникові, а також стануть у пригоді власнику, щоб не допустити порушення прав працівника при здійсненні звільнення. Читать далее