Трудові права вагітних жінок та жінок, які мають дітей

trudovi_prava_vagitnih_zhinok_ta_zhinok_yaki_mayut_ditej_трудові_права_вагітних_жінок_та_жінок, які_мають_дітей

Питання щодо захисту трудових прав вагітних жінок та жінок, які мають дітей, час від часу виникають у відвідувачів нашого сайту. Найбільш поширеними питаннями, що виникають  при зверненні за правовою допомогою, є питання щодо працевлаштування та звільнення вагітних жінок та жінок, які мають дітей, їх режим праці та види і порядок надання відпусток. Тож сьогодні Ukrjurist.com.ua консультує про охорону прав матері і дитини і законодавче врегулювання трудових правовідносин вагітних жінок та жінок, які мають дітей.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, ЗВІЛЬНЕННЯ ТА РЕЖИМ ПРАЦІ ЖІНОК

Наша держава забезпечує надання додаткових гарантій щодо працевлаштування жінкам, які мають дітей віком до шести років, а також одиноким матерям, які мають дітей віком до 14 років або дітей-інвалідів.
Ці гарантії знайшли своє відображення у Кодексі законів про працю України — згідно зі ст. 184 КЗпП забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям – за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.
При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов’язаний Читать далее