Позовна заява про розірвання шлюбу

позовна_заява_про_розірвання_шлюбу_pozovna_zajava_pro_rozirvannja_shljubuДо Конотопського міськрайонного суду
Полтавської області

Позивач: Сидоров Іван Іванович,
29.01.1981 року народження, проживає за адресою:
вул. Велика, буд. 37/2, м. Конотоп
Полтавської обл., 62500
т. 000 000 00 00

Відповідач: Сидорова Наталя Петрівна,
28.10.1978 року народження,
останнє відоме місце проживання:
вул. Велика, буд. 37/2, м. Конотоп
Полтавської обл., 62500
Засоби зв’язку невідомі

Судовий збір – 243,60 грн.

Позовна заява про розірвання шлюбу
09 серпня 2012 року я уклав шлюб з відповідачкою по справі, який ми зареєстрували у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по м. Конотоп Конотопського міськрайонного управління юстиції у Полтавській області (копія свідоцтва про укладення шлюбу додається).
Від шлюбу дітей не маємо. Розірвати шлюб через органи РАЦС відповідачка безпідставно відмовляється, без пояснення причин.
Ми не проживаємо з відповідачкою однією сім’єю з жовтня 2013р. Восени 2013 року вона зібрала та вивезла свої речі, напередодні сказала мені, що хоче якийсь час пожити одна. Після її від’їзду ми не спілкуємось, вона ні разу не дзвонила, я навіть не знаю її місце проживання.
Причиною розпаду нашої сім’ї стало відчуження одне від одного, яке виникло на підставі кардинальної різниці в поглядах на сімейне життя. Відповідачка абсолютно не бажала займатись веденням домашнього господарства, казала, що їй це не цікаво і до того ж ніколи і не цікавило. Вона являється членом релігійної секти, практично сім днів на тиждень вона знаходилась на роботі – працювала адміністратором церкви цієї релігійної секти. Інколи у неї був вихідний день, але його вона використовувала для того, щоб відпочити, практично цілий день спала. Дітей вона теж мати не хотіла.
На підставі такого її відношення до сімейного життя в нас постійно виникали скандали, ми не могли порозумітися і втратили почуття любові та довіри один до одного. Я вважаю, що наша сім’я розпалася остаточно, тому строк для примирення прошу не надавати.
З того моменту, як відповідачка залишила сім’ю, ми з нею не спілкувалися і не спілкуємось, мені невідомо її місце проживання, невідомо її місце роботи, якщо вона працює.
На підставі викладеного й у відповідності із ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 3, 118, 119 ЦПК України, —
прошу:
1. Розірвати шлюб між мною, Сидоровим Іваном Івановичем та відповідачкою Сидоровою Наталією Петрівною, зареєстрований 09 серпня 2012 року у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану по м. Конотоп Конотопського міськрайонного управління юстиції у Полтавській області за актовим записом №101.
2. Судові витрати по справі покласти на мене.

Прошу суд у попередньому судовому засіданні вирішити питання про виклик відповідачки у судове засідання через оголошення у пресі згідно п.9 ст. 74 ЦПК України.
Додатки
1. Копія паспорту позивача
2. Копія свідоцтва одруження
3. Докази сплати судового збору
4. Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

„____”__________2015р. ______________ Сидоров І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>