Позовна заява про визнання дій неправомірними

До Васильківського міськрайонного суду
Дніпропетровської області

Позивач: Іванов Іван Іванович,
26.05.1971 р. народж.,
який проживає за адресою: вул. Чехова, буд. 6 кв. 65
м. Васильківка Дніпропетровської обл., 72400
т. 000 000 00 00

Відповідач: Васильківська районна рада
народних депутатів
Вул. Светлова, 3
м. Васильківка Дніпропетровської обл., 72400
тел. 4-23-92

Судовий збір – 73,08 грн.

Позовна заява
Про визнання дій неправомірними

Рішенням Васильківської районної ради народних депутатів Дніпропетровської області від 26 березня 1998р. за №173 мені було надано в постійне користування земельну ділянку розміром 24,8га для ведення селянського (фермерського) господарства, про що видано Державний акт на право постійного користування землею від 08 травня 1998р.
Вказана земельна ділянка розташована на території Іванівської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області.
20.10.1998р. Васильківською районною державною адміністрацією Дніпропетровської області було зареєстровано Селянське (фермерське) господарство «Ранок», головою якого обрано мене.
26 травня 1999р. Васильківською районною радою народних депутатів Дніпропетровської області було прийнято Рішення за №109-8/XXIII про припинення права користування земельною ділянкою, наданою для ведення селянського (фермерського) господарства, яким було вилучено у мене вищезазначену земельну ділянку та було прийнято рішення стягнути при закритті фермерського господарства штраф за порушення земельного законодавства.
Підставою припинення права постійного користування земельною ділянкою була вказана ч. 1 статті 27 Земельного кодексу України, тобто згідно цієї статті Земельного кодексу України (в редакції 19.03.1992р.), добровільна відмова від земельної ділянки.
З приводу цього можу пояснити, що я ніяким чином не висловлював свою добровільну відмову від зазначеної земельної ділянки, ніяких заяв стосовно цього не писав і не звертався з цього приводу до відповідача.
Про прийняте рішення я дізнався лише 20.07.2015р., коли на мій запит мені було надано копію рішення Васильківської районної ради від 26 травня 1999р. за №109-8/XXIII. До цієї копії було додано заяву від 14.05.1999р., яку я ніколи не писав і не надавав до Васильківської районної ради, вона написана власноруч іншою людиною і підпис під цією заявою вказаний не мій.
У цьому ж рішенні Васильківської районної ради від 26 травня 1999р. за №109-8/XXIII зроблено посилання на ч. 1 статті 29 Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про селянське (фермерське) господарство», яка вказує підстави для припинення селянського (фермерського) господарства, а саме: рішення членів селянського (фермерського) господарства про припинення його діяльності.
Ніякого рішення члени селянського (фермерського) господарства «Ранок» про припинення його діяльності не приймали, і до рішення не додані ніякі документи, які б це підтверджували.
Додатково пояснює, що селянське (фермерське) господарство «Ранок» не закрито і по теперішній час, підприємство існує і регулярно звітує перед державними органами.
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 27 Земельного кодексу України (в редакції 19.03.1992р.), ч. 1 статті 29 Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про селянське (фермерське) господарство», ст.ст. 2, 7-12, 69-71, 159-163 КАС України, —

прошу:
1. Визнати неправомірними дії Васильківської районної ради стосовно припинення права постійного користування земельною ділянкою по Іванівській сільській раді Васильківського району Дніпропетровської області, що було посвідчене Державним актом на право постійного користування землею, виданого Васильківською районною радою народних депутатів на підставі рішення Васильківської районної ради народних депутатів від 26 березня 1998 року за №173 та який 08 травня 1998 року був зареєстрований за №289 в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею.
2. Скасувати рішення Васильківської районної ради народних депутатів Васильківського району Дніпропетровської області від 26 травня 1999 року за №109-8/XXIII про вилучення у мене, Іванова Івана Івановича, земельної ділянки по Іванівській сільській раді Васильківського району Дніпропетровської області, яка надана в постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства, та стягнення штрафу за порушення земельного законодавства.
3. Зобов’язати відповідача вчинити дії по відновленню чинності Державного акта на право постійного користування землею, виданого Васильківською районною радою народних депутатів на підставі рішення Васильківської районної ради народних депутатів від 26 березня 1998 року за №173, який був зареєстрований 08 травня 1998 року року в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 289, відновивши його державну реєстрацію.
4. Зобов’язати відповідача здійснити передачу оспорюваної земельної ділянки по Іванівській сільській раді Васильківського району Дніпропетровської області розміром 24,8га Іванову Івану Івановичу після збирання врожаю зернових у вільному від посівів стану.

Додатки:

1. Копія паспорту позивача
2. Копія Державного акту на право постійного користування землею
3. Свідоцтво про державну реєстрацію
4. Довідка з ЄДРПОУ
5. Виписка з ЄДРПОУ
6. Повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску
7. Свідоцтво платника єдиного податку
8. Копія Рішення Васильківської райради від 26.03.1998р.
9. Копія Рішення Васильківської райради від 26.05.1999р.
10. Копія заяви про вилучення земельної ділянки
11. Квитанція про сплату судового збору
12. Копія позовної заяви з додатками для відповідача

„____” __________ 2015р. ____________ Іванов І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>