Позовна заява Про визнання прав забудовника

Зразок позовної заяви про визнання прав забудовника — на сайті Ukrjurist.com.ua

До Олександрійського міськрайонного суду
Кіровоградської області

Позивач: Іванова Марія Іванівна,
18.12.1948 року народження,
яка проживає за адресою: вул. Садова, буд. 10, кв. 35
м. Олександрія Кіровоградської області
т. 000 000 00 00

Відповідач: Олександрійська міська рада
Вул. Центральна, 18
м. Олександрія Кіровоградської області
тел. 0-00-00

Судовий збір – 551,20 грн.

Позовна заява
Про визнання прав забудовника в порядку спадкування за законом

Рішенням Олександрійської міської ради від 10 вересня 1986р. за №471 моєму чоловіку Іванову Івану Івановичу було надано дозвіл на здійснення будівництва гаражу в районі житлового будинку по вул. Садова, буд. 10 в м. Олександрія.
Мій чоловік, Іванов Іван Іванович, помер 20 червня 2005р., що підтверджується свідоцтвом про смерть.
Спадкоємцем першої черги є я, його дружина – Іванова Марія Іванівна.
У встановлений законом строк я звернулась до Першої Олександрійської державної нотаріальної контори з заявою про прийняття спадщини, але мені було відмовлено у вчиненні нотаріальної дії, оскільки право власності на гараж, що розташований за адресою: м. Олександрія Кіровоградської обл., вул. Садова, не зареєстровано.
Гараж хоча і був збудований, але не був введений спадкодавцем в експлуатацію та на нього не було оформлено правовстановлюючий документ.
Відповідно до ст.1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Таким чином, право забудови земельної ділянки, яке виникло у спадкодавця, Іванова Івана Івановича, на підставі дозволу на здійснення будівництва, складає зокрема об’єм спадкових прав, які відкрилися після його смерті.
Це також відповідає вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» N 3038-VI від 17 лютого 2011 року, а саме п.8 ч.1 Прикінцевих положень, який вказує на те, що «дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинними до завершення будівництва об’єкта».
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.1218, 1223, 1225, 1268 ЦК України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» N 3038-VI від 17 лютого 2011 року, -

прошу:

Визнати за мною, Івановою Марією Іванівною, 18.12.1948 року народження, в порядку спадкування за законом після смерті мого чоловіка Іванова Івана Івановича, померлого 20 червня 2005 року, права та обов’язки забудовника гаражу, розташованого за адресою: м. Олександрія Кіровоградської області, вул. Садова, з правом здачі гаражу в експлуатацію та отриманням правовстановлюючих документів на гараж.

Додатки:
1. Копія паспорту позивача
2. Копія свідоцтва про смерть
3. Постанова про відмову у вчиненні нотаріальної дії
4. Копія Технічного паспорту
5. Витяг із рішення міськвиконкому
6. Довідка БТІ
7. Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

„____”__________2016р.                                                                         Іванова М. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>