Позовна заява про визнання шлюбу недійсним

Ukrjurist.com.ua радить: до подання позовної заяви до суду проконсультуйтесь з юристом щодо конкретних обставин Вашої справи.

До Ленінського районного суду
м. Донецька

Позивач: Петров Петро Петрович,
проживаю за адресою:
вул. Миру, буд. №27, кв. №63
м. Донецьк, 35008

Відповідач: Петрова Ірина Іванівна,
проживає за адресою:
вул. Миру, буд. №27, кв. №63
м. Донецьк, 35008

Третя особа: Відділ РАЦС
Ленінського МУЮ
Донецької області
вул. Леніна, 21-В,
м. Донецьк, 35008

Позовна заява
про визнання шлюбу недійсним

Я, Петров Петро Петрович, зареєстрував шлюб з Петровою Іриною Іванівною 20.08.2008 року, що підтверджується свідоцтвом про шлюб № КІ-234 від 20.08.2008 року.
12.07.2009 р. у нас народилась донька – Петрова Антоніна Петрівна, що підтверджується свідоцтвом про народження від «22»серпня 2009 року №АВ-349.
Після укладення шлюбу я став помічати деякі дивності у поведінці моєї дружини, на які не звертав уваги до нашого одруження. Через деякий час у мене виникли припущення, що у дружини таким чином проявляються порушення психічної діяльності: вона була неадекватна у своїй поведінці відносно грудної дитини, також дивності у її поведінці позначалися у втраті пам’яті, зайвій балакучості.
З цього приводу я змушений був звернутися за роз’ясненнями до батьків дружини, які повідомили, що їх дочка дійсно страждає розладом психічної діяльності, у зв’язку з чим вона знаходиться на обліку у Донецькому психоневрологічному диспансері № 7 та щорічно проходить курс лікування у 21-й Донецькій міській психоневрологічній лікарні.
За довідкою ПДН №7 і Донецької обласної психіатричної лікарні №10 відповідачка страждає на захворювання шизофренією параноідної форми неперервного перебігу.
У зв’язку з тим, що відповідачка та її батьки до одруження та при реєстрації шлюбу приховали від мене таку важливу інформацію, як серйозне психічне захворювання Петрової Ірини Іванівни, яке може вплинути на стан здоров’я нашої дитини, я вважаю, що збереження чи розірвання шлюбу не в моїх інтересах та не в інтересах нашої дитини. Такий шлюб повинен бути визнаний недійсним з усіма правовими наслідками.
Відповідно до п.3 ст.41 СК України шлюб може бути визнаний недійсним, якщо він був зареєстрований з особою, яка приховала тяжку хворобу, або хворобу небезпечну для другого подружжя(або ) їхніх нащадків.
З огляду на викладене, вважаю, що мої позовні вимоги до Петрової Ірини Іванівни обґрунтовані та підлягають задоволенню.
На підставі вищезазначеного та керуючись п. 3 ст. 41 СК України, ст.ст. 3, 118,119, ЦПК України, -

ПРОШУ:

Визнати недійсним шлюб, який був укладений 20.08.2008р. у Палаці одруження «Центральний» м. Донецька між Петровим Петром Петровичем та Петровою Іриною Іванівною, актовий запис № 1145.

Додатки:

Дата                                                                                                                            Підпис

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>