Позовна заява про вселення та усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження майном

До П’ятихатського міськрайонного суду
Дніпропетровської області

Позивач: Петров Петро Петрович,
09 лютого 1948 року народж.,
який проживає за адресою: вул. Гоголя, буд. 36,
м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 57500
зареєстрований: вул. Харківська, буд.111
м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 57500
т. 000 000 00 00

Відповідач 1: Петров Іван Петрович,
31 серпня 1968 року народж.,
який проживає за адресою: вул. Харківська, буд. 111а,
м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 57500
т. 000 000 00 00, т. 4-33-79

Відповідач 2: Петрова Ірина Петрівна,
16 листопада 1970 року народж.
яка проживає за адресою: вул. Харківська, буд. 111а,
м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 57500
т. 4-33-79

Судовий збір: 243,60 грн.

Позовна заява
Про вселення та усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження майном

Згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом від 24 грудня 2012р. мені на праві власності належить житловий будинок, розташований за адресою: м. П’ятихатки , вул. Харківська, буд. 111, де я і зареєстрований.
На теперішній час склалася така ситуація, що я позбавлений можливості користуватися та розпоряджатися своїм майном, а саме: вищевказаним житловим будинком, з наступних підстав.
Відповідачі по справі – мій син та його дружина – проживають у сусідньому будинку за адресою: м. П’ятихатки, вул. Харківська, буд. 111а. У будинку, який я отримав у власність як спадкове майно — м. П’ятихатки, вул. Харківська, буд. 111 – проживала моя мати Петрова Ганна Яківна.
За її життя склалася ситуація, що подвір’я будинків Харківська, буд. 111а та Харківська. буд. 111 знаходилися у спільному користуванні, хоча за документацією БТІ між земельними ділянками будинків визначена межа.
На теперішній час відповідачі по справі без мого дозволу встановили спільний паркан, яким огородили подвір’я двох будинків, розташованих за адресою: Харківська, буд. 111а та Харківська, буд. 111, зі сторони вулиці Харківська. Цей паркан встановлено замість дерев’яного паркану, яким був огороджений будинок, що належить мені на праві власності за адресою: вул. Харківська, буд 111.
У побудованому паркані відповідачі встановили одну калитку на два сусідніх подвір’я, закрили її на кодовий замок, коду я не знаю (вони мені його відмовляються повідомити), доступу до своєї власності відповідно теж не маю.
Таким чином, відповідачі чинять мені перешкоди у користуванні моєю власністю, а саме: житловим будинком, розташованим за адресою: м. П’ятихатки, вул. Харківська, буд. 111. Проживаю я на теперішній час за місцем проживання моєї співмешканки, тому що не маю змоги вселитися до свого будинку.
Я неодноразово приходив за адресою м. П’ятихатки, вул. Харківська, буд. 111, намагався порозумітися з відповідачами, щоб вони дали мені доступ до мого будинку і не чинили перешкод моєму проживанню. Але ні син, ні його дружина не йдуть на контакт і не хочуть порозумітися. Відповідачка 2 прилюдно мене ображає нецензурними словами у присутності сусідів та сторонніх осіб. Доступу до будинку мені не дають, калитку не відчиняють.
Згідно ст. 391 Цивільного кодексу України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном. Ст. 41 Конституції України визначає, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, а використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, ст. 41 Конституції України, ст. 391 Цивільного кодексу України, ст. 9 Житлового кодексу УРСР, —

П р о ш у:
1. Вселити мене, Петрова Петра Петровича, 09 лютого 1948 року народження, в житловий будинок, розташований за адресою: м. П’ятихатки Дніпропетровської області, вул. Харківська, буд.111.
2. Усунути перешкоди в користуванні житловим будинком, розташованим за адресою: м. П’ятихатки Дніпропетровської області, вул. Харківська, буд. 111, шляхом знесення паркану, встановленого зі сторони вул. Харківська.
3. Зобов’язати відповідачів не чинити перешкод мені у користуванні житловим будинком, розташованим за адресою: м. П’ятихатки Дніпропетровської області, вул. Харківська, буд. 111.
4. Стягнути з відповідачів солідарно на мою користь судові витрати у сумі 243 грн. 60 коп.
Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідків:
— Іванова Івана івановича, який проживає за адресою: вул. Весела, буд. 162 м. П’ятихатки Дніпропетровської обл.
— Федорову Федору Федорівну, яка проживає за адресою: вул. Пролетарська, буд. 38, П’ятихатки Дніпропетровської обл.
Додатки:
Копія паспорту позивача
Копія свідоцтва про право на спадщину
Копія технічного паспорту
Витяг з домової книги
Квитанції про сплату судового збору
Копія позовної заяви з додатками для відповідачів

„_____”____________ 2014 р. ________________ Петров П. П.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>