Право спільної сумісної власності подружжя

право_спільної_сумісної_власності_подружжя_pravo_spilnoji_sumisnoji_vlasnosti_podruzhzhyaДо Васильківського міськрайонного суду
Дніпропетровської області

Позивач: Іванова Інна Іванівна,
18.10.1984 року народження,
яка проживає за адресою: вул. Червона, буд. 60
с. Георгіївка Васильківського району
Дніпропетровської області
тел. 000 000 00 00

Відповідач: Іванов Іван Іванович,
23.03.1976 року народження,
який проживає за адресою: вул. Нова, буд. 2
м. Волинь
тел. 000 000 00 00

Ціна позову: 22 175, 00 грн.
Судовий збір: 243,60 грн.

Позовна заява
про визнання права власності на ½ частину житлового будинку
як на частку в подружньому майні

12 листопада 2004 року я уклала шлюб з відповідачем по справі, який був зареєстрований Дубівською сільською радою Ковельського району Волинської області. 19.05.2013р. шлюб між нами було розірвано за Рішенням Васильківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
У період шлюбу ми з відповідачем придбали за спільні кошти житловий будинок, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, с. Георгіївка, вул. Червона, буд. 60, що підтверджується Договором купівлі-продажу від 25.07.2007р.
Відповідно до ч. 1 та 2 ст. 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності.
Відповідно до ч. 1 ст. 61 СК України об’єктом спільної сумісної власності подружжя може бути будь-яке майно, за винятком виключеного з цивільного обороту.
Відповідно до ст. 70 СК України у разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними або шлюбним договором.
Вважаю, що житловий будинок, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, с. Георгіївка, вул. Червона, буд. 60, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, так як набутий в період шлюбу. Я маю право на визнання за мною права власності на ½ частину житлового будинку як на частку в подружньому майні.
На підставі викладеного й у відповідності з ст.ст. 60, 61, 70 СК України, ст. ст. 368, 372 ЦК України, керуючись ст. ст. 3, 118, 119 ЦПК України, —

прошу:

Визнати за мною, Івановою Інною Іванівною, право власності на ½ частину житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель, розташовану за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, с. Георгіївка, вул. Червона, буд. 60.

Додатки:
Копія паспорту позивача
Копія свідоцтва про одруження
Копія Договору купівлі-продажу
Витяг про реєстрацію права власності
Технічний паспорт
Звіт про оцінку нерухомого майна
Копія звіту про оцінку
Докази сплати судового збору
Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

„____”__________2015р.   _________________ Іванова І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>