Заява про перегляд заочного рішення

До Кам»янського міськрайонного суду
Запорізької області

Заявник (відповідач по справі): Петров Петро Петрович,
23.03.1963 року народження,
який проживає за адресою: вул. Леніна, буд. 36
м. Кам»янка Запорізької області, 72500
тел. 099 999 99 99

Позивач: Публічне Акціонерне Товариство
«Аква Банк»,
01111, м. Київ
Вул. Енгельса, 36-б

Представник позивача: Іванова Ірина Іванівна, 04000, м. Київ, вул. Щорса, 39
т. 044-000-00-00

Судовий збір – 121, 80 грн.

Заява
про перегляд заочного рішення

Заочним Рішенням Кам»янського міськрайонного суду Запорізької області у цивільній справі №191/0000/13-ц за позовом Публічного Акціонерного товариства «Аква Банк» до Петрова Петра Петровича про стягнення заборгованості за кредитним договором, позов задоволено у повному обсязі. З мене, Петрова Петра Петровича, на користь позивача стягнуто заборгованість за кредитним договором у розмірі 6059 гривень 90 копійок.
Я, Петров Петров Петрович, відповідач по справі, дізнався про наявність заочного рішення тільки 25.02.2015 року, коли я отримав копію заочного рішення у суді.
Вважаю, що заочне рішення підлягає перегляду з наступних підстав:
У судове засідання, призначене по справі, про яке я дізнався лише з тексту заочного рішення, я не зміг з’явитися по незалежним від мене причинам, тому що не знав про час та місце його проведення.
Повісток я не отримував, ніяких документів з суду не надходило, позовної заяви я також не отримував і не знаю її зміст. Таким чином, я був позбавлений можливості знати про час і місце розгляду справи, тому що не був повідомлений належним чином. Тому прошу визнати причину моєї неявки в судове засідання поважною.
У зв’язку з тим, що я не зміг взяти участь особисто, чи через представника у судовому розгляді, я не зміг скористатися правами, що надані мені ст.ст. 27, 31 Цивільного процесуального кодексу, а саме бути ознайомленим з позовними вимогами, надати пояснення, заперечення, приймати участь у вивченні доказів, що є важливими і мають значення для справедливого розгляду справи. Я був позбавлений можливості надати суду документи, щодо обставин справи, які не вивчалися у судовому засіданні і мають значення для встановлення фактів, а саме щодо сплати мною за кредитним договором №006-03521-271010 від 27.10.2010р. суми у 5000 гривень, яка не була врахована позивачем при здійсненні розрахунку заборгованості.
Я був позбавлений можливості надати докази сплати вищезазначеної суми, яку я сплатив за спірним договором, і як наслідок, був позбавлений можливості на уточнення суми заборгованості за кредитним договором.
Таким чином, в суді не було досліджено суттєві факти, які прямо впливають на обсяг позовних вимог.
У зв’язку з цим, вважаю, що заочне суду рішення підлягає перегляду для реалізації мого права, наданого процесуальним законодавством України, яке охороняється Конституцією та положеннями Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод, яка ратифікована Україною в законному порядку, що надає право людині на справедливий судовий розгляд і законний захист прав.
Таким чином, я не міг з’явитись до суду, тому що не знав про час та місце розгляду справи з незалежних від мене причин, та не мав можливості повідомити суд про причину неявки. Тому вважаю за необхідне, звернутися з заявою про перегляд заочного рішення Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 09 вересня 2013 року з додержанням усіх норм цивільного процесуального законодавства, а саме з наданням мені реалізації прав, передбачених ст.27, 31 Цивільного процесуального кодексу України, що є важливим для доцільного дослідження обставин справи, підтвердження їх доказами.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 228-232 ЦПК України, —

прошу:

1. Винести ухвалу, якою скасувати заочне рішення Кам»янського міськрайонного суду Запорізької області від 09 вересня 2013 року у цивільній справі №191/0000/13-ц за позовом Публічного Акціонерного товариства «Аква Банк» до Петрова Петра Петровича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Додатки:
1. Копія паспорту заявника
2. Копія Рішення суду
3. Копія кредитного договору
4. Копія квитанції №24050999
5. Докази сплати судового збору
6. Копія заяви з додатками для позивача

„____”__________2015р. _________________ Петров П. П.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>