Заява про встановлення факту належності правовстановлюючого документу

До Новомосковського міськрайонного суду
Дніпропетровської області

Заявник: Петренко Петро Петрович,
який проживає за адресою: вул. Гладкова, буд. 7,кв.23
м. Новомосковськ, 49000
т. 000 000 00 00

Заінтересована особа: Новоолександрівська сільська рада
Новомосковського району
вул. Леніна,5,
с. Новоолексаендрівка Новомосковського району
Дніпропетровської області
т. 000 00 00

Заява
про встановлення факту належності
правовстановлюючого документу

Мені на праві власності належить житловий будинок, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Новоолександрівка, вул. Леніна, буд. 36 на підставі договору дарування від двадцять восьмого січня 1997р., а також земельна ділянка за вищевказаною адресою на підставі Державного акту на право приватної власності на землю від 15 липня 1998р.
Маючи намір отримати в установленому законом порядку кадастровий номер на зазначену земельну ділянку, я зайнявся підготовкою документів. У процесі підготовки документів було встановлено, що в зазначених правовстановлюючих документах помилково вказано моє прізвище «Петрєнко» замість «Петренко».
Тому я вимушений звернутися до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
У відповідності ч. 1 ст. 234 Цивільного процесуального кодексу України, суди розглядають справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
У відповідності з п. 6 ч. 1 ст. 256 Цивільного процесуального кодексу України суди розглядають справи про встановлення фактів належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Факт належності мені доданих до заяви Договору дарування жилого будинку та Державного акту на право приватної власності на землю підтверджується довідкою Новоолександрівської сільської ради Новомосковського району, копією технічного паспорту на будинок та витягом з домової книги.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1, п. 5 ч. 2 ст. 234, п. 6 ч. 1 ст. 256 ЦПК України

прошу:

1. Встановити факт належності мені, Петренко Петру Петровичу, Договору дарування жилого будинку, розташованого за адресою: с. Новоолександрівка Новомосковського району Дніпропетровської області, вул. Леніна, буд. 36, від двадцять восьмого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року.
2. Встановити факт належності мені, Петренко Петру Петровичу, Державного акту II-ДП №075183 на право приватної власності на землю, розташовану за адресою: с. Новоолександрівка Новомосковського району Дніпропетровської області, вул. Леніна, буд. 3 6, від 15 липня 1998 року .

Додатки:

1. Копія паспорту заявника
2. Копія Договору дарування
3. Копія Державного акту на землю
4. Копія технічного паспорту на будинок
5. Витяг з домової книги
6. Довідка сільської ради
7. Довідка МСЕКу
8. Копія заяви з додатками для заінтересованої особи

„____”___________20015р. ____________ Петренко П. П.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>