Заява про встановлення юридичного факту

До Нікопольського міськрайонного суду
Дніпропетровської області

Заявник: Іванова Інна Іванівна,
15.03.1956 р. народж.,
яка проживає за адресою: вул. Запорізька,
буд. 35
м. Нікополь Дніпропетровської обл., 73500
Тел. 000 000 00 00

Заінтересована особа: Нікопольська міська рада
Вул. 40 років СРСР, 24
м. Нікополь Дніпропетровської обл., 73500
тел. 4-82-61
Судовий збір – 243,60 грн.

Заява
про встановлення юридичного факту

Мені на праві власності належить житловий будинок, розташований за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Запорізька, буд. 35: ½ частина будинку на підставі договору купівлі-продажу від 8 вересня 1982р., ½ частина будинку на підставі договору купівлі-продажу від 24 грудня 1986р.
Маючи намір продати належний мені будинок, я зайнялася підготовкою документів для відчуження належного мені будинку. У процесі підготовки документів було встановлено, що в зазначених договорах помилково вказана адреса належного мені будинку «Запоріжська» замість «Запорізька».
Тому я вимушена звернутися до суду із заявою про встановлення юридичного факту
У відповідності ч. 1 ст. 234 Цивільного процесуального кодексу України, суди розглядають справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
У відповідності ч. 2 ст. 256 Цивільного процесуального кодексу України, у судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.
Факт знаходження належного мені на підставі вищевказаних договорів купівлі-продажу будинку за адресою: м. Нікополь, вул. Запорізька, буд. 35 підтверджується довідкою Нікопольської міської ради №79 від 14.05.2015р., технічним паспортом на будинок, моїм паспортом, в якому вказана реєстрація за адресою: м. Нікополь, вул. Запорізька, буд. 35.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 234, ч. 2 ст. 256 ЦПК України, —

прошу:

1. Встановити юридичний факт, що ½ частина житлового будинку, який належить мені, Івановій Інні Іванівні на праві особистої приватної власності на підставі договору купівлі-продажу від 8 вересня 1982р. за реєстром №1305, знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Запорізька, буд. 35.

2. Встановити юридичний факт, що ½ частина житлового будинку, який належить мені, Івановій Інні Іванівні на праві особистої приватної власності на підставі договору купівлі-продажу від 24 грудня 1986р. за реєстром №2402, знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Запорізька, буд. 35.
Додатки:
Копія паспорту заявника.
Копія Договору купівлі-продажу жилого будинку (2 шт.)
Копія технічного паспорту
Довідка
Квитанція про сплату судового збору
Копія заяви з додатками для заінтересованої особи

„____”___________2015р.                                                      Іванова І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>