Карта сайта

Страница 1 из 5 : Вперед

Публикации

Плагин написан dagondesign.com

Карта сайта: 6 комментариев

  1. У державному акті на право приватної власності на землю 1995 року прізвище не відповідає паспорту, виданому у 2001 році (буква «І» замість «И»). До якого суду звертатися, з якою заявою, які потрібно додавати документи?

    1. Звертатися до суду загальної юрисдикції з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення, документи у кожному конкретному випадку індивідуальні — загалом ті, що пітверджують, що саме данній фізичній особі належить правовстановлюючий документ: державний акт на право приватної власності на землю.

  2. спадщина-земельний пай \повністю оформлений на мене\ я бажаю вивести в натурі і обробляти сам але в договорі\дійсний до2027р\є пункт про автоматичне продовження дії договору зі спадкоємцем. мої дії ? спасибі

    1. Якщо є порушення зобов’язань зі сторони орендаря, можете розірвати договір оренди в одностороньому порядку через суд. Якщо порушень немає, то розірвати договір оренди можете за згодою сторін.

  3. Может ли казначей в СТ работать на общественных началах. Решение принималось на общем сборе и прописано в протоколе. Не прибыльная организация.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Правовая помощь в решении сложных и очень сложных дел