Характеристика з місця проживання

ХАРАКТЕРИСТИКА
на Іванова Івана Івановича, 19 серпня 1976 року народження, уродженця с. Щасливе Нікопольського району Дніпропетровської області, що проживає за адресою: місто Новомосковськ Дніпропетровської області, вулиця Первомайська, будинок 20.
Гр. Іванов Іван Іванович проживає за вказаною адресою з 2006 року. За роки проживання за даною адресою проявив себе з виключно позитивного боку. За період проживання скарг від сусідів на нього не надходило. Гр. Іванов Іван Іванович проживає з сім’єю: з цивільною дружиною Петровою Ганною Петрівною і трьома дітьми: донькою, 2001 року народження, та двома синами, 2003 року народження та 2006 року народження. За свідченням сусідів, працьовитий, товариський і ввічливий. В побуті доброзичливий, чуйний. У нього міцна сім’я, він займається вихованням дітей, утримує сім’ю, бере активну участь у громадському житті житлового кварталу.
За весь цей час Іванов Іван Іванович зарекомендував себе як зразковий громадянин, що підтримує добрі стосунки як у сім’ї, так і в спілкуванні з сусідами.
Приймає участь в громадських зборах і необхідних роботах, що проводяться на території житлового кварталу. В конфліктних ситуаціях з сусідами не помічений, а навпаки – дружелюбний і по можливості надає їм допомогу.

Голова
квартального комітету №3
м. Новомосковська Дніпропетровської області

Характеристика з місця проживання: Один комментарий

  1. Правда, найчастіше в нинішній час характеристика з місця проживання виявляється потрібної для пред`явлення в суд, а в цих випадках її становить і видає дільничний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>