Клопотання по адміністративній справі

До Самарського районного суду
м. Дніпропетровськ

Особа, яка притягається
до адміністративної відповідальності:

Іванов Іван Іванович,
19 вересня 1981 року народж.,
зареєстрований за адресою: вул. Весняна, буд. 25
смт. Іларіонове Синельниківського району
Дніпропетровської області, 52520
фактичне місце проживання: вул. Миру, буд. 83
смт. Іларіонове Синельниківського району
Дніпропетровської області, 52520
т. 000 000 00 00

Клопотання по адміністративній справі

24.08.2015 року мною були порушені вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність ч. 1 ст. 130 КупАП.
Вину я свою визнаю, у скоєнному розкаявся. Прошу призначити мені адміністративне стягнення не пов’язане з позбавленням права керування транспортними засобами.
Прошу врахувати наступні обставини – до адміністративної відповідальності за управління транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння я притягуюсь вперше, на утриманні маю неповнолітню дитину, працюю водієм і позбавлення мене права керування автомобілем призведе до втрати єдиного заробітку.
24 серпня 2015р. я перебував у відпустці і знаходився в гостях у своїх друзів у м. Нікополь Дніпропетровської області. Перед виїздом ми з друзями символічно випили приблизно по 50 грамів горілки. Це було вранці приблизно біля 8-ої години ранку. Виїхав я приблизно біля 16-ої години.
ДТП відбулося 24.08.2015 року в 17-20 у м. Дніпропетровськ, увесь цей час я знаходився в дорозі, без відпочинку. Від проходження медичного обстеження відмовився, оскільки автомобіль забрали на штрафмайданчик, грошей у мене не було, протокол вже складався після 19-ої години, я був з рюкзаком з особистими речами, проходження медичного обстеження у лікарні могло затягнутися, і для мене було б проблематично за таких обставин добиратися додому, за місцем мого проживання.
Я працюю водієм на підприємстві, це єдина моя спеціальність і єдиний заробіток, іншого джерела існування я не маю. Також прошу врахувати, що я утримую малолітню дитину – доньку Іванову Ірину Іванівну, 18.05.2009р. народження. На її утримання я сплачую аліменти і, крім того, додатково надаю добровільну допомогу на її утримання.
На підставі вищевикладеного, згідно зі ч. 1 ст. 130 КУпАП, -

Прошу:
Призначити мені адміністративне стягнення не пов’язане з позбавленням права керування транспортними засобами.

Додатки:
1. Копія Наказу по підприємству
2. Витяг з трудової книжки
3. Довідка про сплату аліментів

„_____”____________ 2015 р. ________________ Іванов І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>