Претензія споживача

На жаль, інколи виникають ситуації придбання споживачами неякісного товару, сьогодні Ukrjurist.com.ua надає зразок претензії споживача, з якою необхідно звернутися до продавця (виробника, виконавця).
Суть претензії: розірвання договору та відшкодування збитків
___________________________________________________________________________

Директору
Приватного підприємства «Джерело»,
51423, м. Павлоград, вул. Янтарна, 38,
т. 000 000 00 00

Петрова Петра Петровича,
що мешкає за адресою:
51423, м. Павлоград, вул. Музична, буд. 14, кв. 8
тел.: 000 00 00

ПРЕТЕНЗІЯ СПОЖИВАЧА

23 червня 2016 року я придбав у магазині «Мобілочка», який належить ПП «Джерело», мобільний телефон Samsung Galaxy J2 J200H/DS Black, ціна 3299 гривен, що підтверджується чеком та гарантійним талоном.
Згідно наданого гарантійного талону, гарантійний строк для придбаного телефону становить 2 роки з дати придбання товару, тобто до 23 червня 2018р.

28 серпня 2016 року телефон перестав працювати, а саме: придбаний мною телефон перестав вмикатися. У той же день я звернувся до сервісного центру з заявою про усунення недоліків.

4 вересня я отримав відремонтований телефон у сервісному центрі, але через деякий час, а точніше: через тиждень – 11 вересня 2016р. – телефон знову перестав вмикатися, і відбулося це з незалежних від мене причин.
12 вересня 2016р. я звернувся до сервісного центру, але телефон у сервісному центрів не змогли відремонтувати і видали мені Акт про неможливість здійснення ремонту (копія акту додається).

Вашими діями порушено мої права споживача на отримання продукції і послуг належної якості. Внаслідок порушення Вами моїх прав споживача мені завдано матеріальну шкоду в розмірі вартості телефону і завдається істотна моральна шкода.

Враховуючи, що:
• в придбаному мобільному телефоні виявлено технічні недоліки, за яких подальша експлуатація телефону, тобто використання виробу за призначенням, є неможливим;
• ці технічні недоліки не можуть бути усунуті

та на підставі ч. 1 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів» стосовно розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми у разі виявлення істотних недоліків,

ПРОШУ:

Розірвати договір купівлі-продажу мобільного телефону Samsung Galaxy J2 J200H/DS Black від 23 червня 2016р. та повернути мені сплачені за телефон Samsung Galaxy J2 J200H/DS Black гроші в сумі 3299 гривен.

В протилежному випадку буду змушений звертатися до служби з захисту прав споживачів та до суду з заявами та позовами про стягнення з Вас сум завданої мені матеріальної і моральної шкоди та судових витрат.

Додатки:

1. Копія касового чеку.
2. Копія гарантійного талону.
3. Копія акту сервісного центру.

Підпис заявника ______________(Петров П. П.) 18 вересня 2016 року

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>