ЗАЯВА про заміну сторони виконавчого провадження

Новомосковський міськрайонний суд
Дніпропетровської області
Заявник: Петров Петро Петрович
вул. Гоголя, буд. №15, кв. №3
м. Новомосковськ,
Дніпропетровська область, 49000

Заінтересовані особи: Відділ ДВС
Новомосковського МРУЮ
Дніпропетровської області
вул. Леніна, 16-А,
м. Новомосковськ,
Дніпропетровська область, 49000

ТОВ «Струмок»
вул. Вантажна, 27,
м. Новомосковськ,
Дніпропетровська область, 49000

ЗАЯВА
про заміну сторони виконавчого провадження

Рішенням Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від «15» грудня 2013 року в цивільній справі № 245/13-ц стягнуто з ТОВ «Пролісок» на мою користь матеріальну шкоду в розмірі 12 (дванадцять) тисяч гривень.
На виконання зазначеного рішення Новомосковським міськрайонним судом Дніпропетровської області видано виконавчий лист № 245/13-ц строком пред’явлення до виконання до «26» грудня 2014 року.
У січня 2014 року ТОВ «Пролісок» реорганізовано, його правонаступником являється ТОВ «Струмок».


Відповідно до ч. 1 ст. 378 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 512 ЦК України, підставою правонаступництва у виконавчому провадженні є правонаступництво в матеріальних (майнових) правовідносинах, тобто перехід суб’єктивних майнових прав чи обов’язків від одного суб’єкта майнових правовідносин до іншого на підставі договору.
Також ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що у разі вибуття однієї з сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду з заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов’язкові тією мірою, в якій вони були б обов’язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
На підставі викладеного, керуючись ст. 378 ЦПК України, –

ПРОШУ:

Замінити боржника ТОВ «Пролісок» у виконавчому провадженні щодо виконання рішення Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від «15» грудня 2013 року в цивільній справі № 245/13-ц, його правонаступником ТОВ «Струмок».

Додатки:
— копія заяви в 1 прим.;
— копія паспорту та ідентифікаційного номеру – по 1 прим.;
— копія виконавчого листа в 2 прим.;
— документ на підтвердження вибуття сторони в 2 прим.

_________________________ ________________________
(дата) (підпис)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>