Заява про зміну способу і порядку виконання рішення суду про стягнення аліментів

До Котовського міськрайонного суду
Одеської області
Іванов Іван Іванович
який проживає за адресою: вул. Весняна, буд. 48 кв.5
м. Котовськ Одеської обл.,
поштовий індекс 62350

Заява
про зміну способу і порядку виконання рішення суду
про стягнення аліментів

„16”липня 2001 р. я уклав шлюб з Івановою Інною Іванівною, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану Котовського міськвиконкому, і прожив з нею до „25”грудня 2008 р., після чого ми розлучилися.
Від шлюбу ми маємо дочку Іванову Ірину Іванівну, „04” квітня 2003 року народження, яка після розлучення залишилася проживати разом з матір’ю.
На підставі рішення Котовського міськрайонного суду від „17” січня 2009 р. я зобов’язаний виплачувати на користь Іванової Інни Іванівни аліменти на утримання дочки у розмірі 1/4 частки з усіх видів свого заробітку (доходу) щомісяця до її повноліття.
З „13”листопада 2014 р. я знаходжуся на пенсії і ніде не працюю. Щомісяця на користь своєї колишньої дружини я сплачую аліменти, що підтверджується доданою до заяви довідкою. Виходячи з зазначеного розміру відрахувань, до повноліття дочки я повинен сплатити їй 35 000 грн.
В Росії, у м. Курську, проживає моя мати Іванова Олександра Петрівна, якій нещодавно виповнилося 80 років.
Вона страждає захворюванням серцево-судинної системи і потребує моєї допомоги. У зв’язку з цим я вимушений залишити Україну і переїхати до неї на постійне проживання.
Однак для цього мені потрібно отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Для його оформлення я нещодавно звернувся до відділу громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб Котовського МРВ УМВС України у Одеській області, де мені запропонували надати нотаріально засвідчену заяву колишньої дружини про відсутність у неї вимог щодо стягнення з мене аліментних платежів або копію рішення суду про стягнення аліментів.
Надати мені заяву про відсутність вимог щодо стягнення аліментів Іванова Інна Іванівна відмовилася, у зв’язку з чим я вимушений просити суд змінити спосіб і порядок виконання рішення суду про стягнення з мене аліментів шляхом одноразової сплати їй всієї суми належних з мене аліментів в сумі 35 000грн.
Враховуючи зазначені мною обставини і вимоги ст. 373 Цивільного процесуального кодексу України, суд може це зробити.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 373 ЦПК України

прошу:

1.Змінити спосіб і порядок виконання рішення Котовського міськрайонного суду від „17” січня 2009 р. у справі №384/2-ц, постановивши ухвалу про стягнення з мене одноразово на користь Іванової Інни Іванівни залишку по сплаті аліментів на утримання нашої дочки Іванової Ірини Іванівни, „04” квітня 2003 р. народження, в сумі 35 000 грн.

Додатки:

Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
Копія свідоцтва про народження дочки.
Копія рішення суду про стягнення аліментів.
Довідка з місця проживання
Копія заяви анкети на отримання паспорту.
Довідка про розмір пенсії.
Копія заяви.

„24” лютого 2015 р.  ______    Іванов І. І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>